gourmet

Kilka słów do, dla tych co wiedzą, że w podróży zasady nie obowiązują.

Jeśli tylko czytacie tego bloga i zaglądacie czasem na facebook, to wiecie zapewne, że zwiedzając świat równocześnie kosztujemy lokalne trunki i prawdziwe, lokalne jedzenie. Nie jesteśmy w stanie sobie tego odmówić i podczas podróży jemy wszystko i wszędzie.

Na zamieszczonej niżej mapie możecie wyszukać miasto, do którego się udajecie i sprawdzić, czy odwiedziliśmy dane miejsce.

Zobaczycie listę linków do postów zachowanych w tematyce gastronomicznej lub zawierających w treści opis restauracji, które mieliśmy przyjemność odwiedzić. Mamy nadzieję, że restauracje warte polecenia znajdujące się na naszej liście nie umkną Waszej uwadze podczas pobytu.

Wiedz, że numeracja nadawana postom nie jest rankingiem, ani nie jest też oceną lokalu. Jeśli tytuł postu posiada znak # oznacza to kolejność, w jakiej odwiedziliśmy dane miejsce będąc w mieście.

Dlaczego nie tworzymy rankingu? Proste. Jeśli jakieś miejsce nie jest tego warte, to jego recenzja nie znajduje się na tym blogu. Pamiętaj proszę, że nadal jest to blog subiektywny i są to moje indywidualne opinie, do czego również Ty masz prawo.