contact

Nice to meet you

Thank you very much for stopping by

Żeby się poznać, potrzebny jest kontakt…

Jeśli masz otwarty umysł, podoba Ci się (choć trochę) to co robię, to napisz proszę kilka słów i daj znać, co sądzisz. Być może mamy coś wspólnego i możemy razem wymyślić coś niesamowitego.

Jeśli masz propozycję współpracy również napisz. Przemyślę Twoją propozycję i na pewno odpiszę, gdy będę gotowa podjąć się wprowadzenia w życie Twojego pomysłu.

Znajdziesz mnie tutaj:

@ anna@annasluxurytravels.com

Potrzebny Ci artykuł?

Czasem lubię popisać na zadany temat. Jeśli chcesz, aby było to coś o Tobie, miejscu które polecasz bądź coś innego, daj mi tylko znać. Rozważę wszystkie za i przeciw.

Chcesz podążyć moimi śladami, albo potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu podróży?

Szukasz swojego miejsca i chcesz zorganizować pobyt w miejscu, w którym byłam? Jeśli chcesz, aby Ci pomóc, aby zarezerwować Ci pobyt w odwiedzonym przeze mnie hotelu lub w innym miejscu, w którym wymagana jest rezerwacja, skontaktuj się ze mną. Zobaczę co mogę dla Ciebie zrobić. Współpracuję z biurami podróży, agentami i prywatnymi osobami na kilku kontynentach. Nawet jeśli w wielu miejscach nie byłam, mogę pozyskać wiele informacji.

Szczególnie jeśli marzysz o safari (Tanzania, Kenia) lub wyjeździe na kite surfing w Europie i Afryce (zapytaj o miejsce, a sprawdzę, co da się zrobić). Inne afrykańskie opcje dostępne na zapytanie (ślub na Zanzibarze to raczej nie problem ;).

Myślę, że mogę sięgnąć Australii i Nowej Zelandii, ale dopóki nie zapytasz, żadne z nas się nie dowie czy granice Twojego zapytania istnieją czy też nie.

@ anna@annasluxurytravels.com

Jeśli w jakikolwiek sposób mogłabym Ci pomóc w Twojej drodze, nie krępuj się. Postaram się pomóc.

Zapraszam serdecznie.

Anna